Ruším pozastavení xPPP

20. srpna 2011 v 18:37 | Šmoulinka♥ |  ►Deníček◄

Pozastavení ?? Ach, ani nápad xPP RUŠÍM !!! xDD

ÁÁÁhoj <3 možná mě už považujete za blázna, ale já jsem spokojená x)). V hlavě jsem si to totálně promyslelaa a už nejsem tak hloupoučká x). Už se nenechám jak debilka nápalit. Prostě už nejsem malá krávka!! x)) x*... Lady V. musí trpět, díky tak debilním holkám, který ji fakt dodávají náladu zůstat na nule. Píše článek, jak je totálně na nule, protože se má fakt blbě a někdo ji napíše - viz. "cituji" > Ty si prej na nule? Tak tam zůstaň ;)
a takovýý. To je uplně v prdeli, existují ještě vůbec takový neandrtálci ???? xOOOO.
Víte jak jí to mohlo ublížit, do prdele, tak si představte, že se to stane vám! Napíšete článek třeba o tom, jak vám někdo umře a někdo vám napíše > Tak to je dobře, snad ti ještě někdo chcípne;).
Nebo > To je dobře, chcípni aj ty!
A takový sračky, který jí tam píšou mě docela dopálily!!!! xO Jak může být někdo tak debilní ?? xO
Ať jde do píči, ale tohle je fakt nenormální... x((( Když máte takový názor, tak VYPADNĚTE rovnou. Kurva. Co jste zač? Lidi.. Probuďte se. Žijeme spolu na jedné planetě, tak to spolu musíme nějak vydržet, sakra, vždyť to je uplně přirozená věc, ta vás nemá jak srát. Já si náhodou života docela vážím, ikdyž to nějak nedávám najevo ;)). Děte všichni do prdele, když jste takoví !!!! Ach bože... Jsem docela dojetá x/. Takže srát na blbí ironicky přehnaný řečičky a budu mluvit pravdu, jak to vůbec je, protože to v sobě dusit NEBUDU !!! X/ Uvidíte v dalším článku ;). (TÉMA) xPP x*
Š. ♥♥♥
Máte radost, že ruším pozastavení ? x)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama