Smurfie je nemocná!

21. srpna 2011 v 16:49 | Brutal^Smurfette |  ►Deníček◄
Ahoj. No ne. Je to fakt možné, aby taky konečně někdy naše slavná Smurfie ochořela! Osopila jsem se docela špatně k osudu, což mi neudělalo nejspíš dobře. Ano, jsem nemocná. Žádnou špatnou a špatněvýsledkovou nemocí netrpím. Ráno jsem si šla jako obvykle (ano,už to beru jako obvyklost :D) zaběhat a co se nestalo. Vykuklo sluníčko, pití doma, kšiltovka taktéž. No, po prvním kolečku jsem se sebrala a šla domů. Neprobíhalo to tak, jako za strarých časů, jak to bývávalo:
Přišla jsem domů s pláčem a mamince jsem ihned vpadla do náručí. Prohlédla si mě a řekla, ať si lehnu do postele. Donesla mi teplý čaj se suchary a když mi bylo lépe, donesla mi za odměnu a pevné nervy džus a já srkala se super novým zatočeným brčkem zahrabaná v posteli přemýšlejíc o tom, jak je mi už konečně líp.

Bohužel, tak to nebylo. Přišla jsem domů (bez pláče) a řekla jsem, že mi není dobře. Zděšeni mi moc nepřipadali (že by se o mě nějak báli!). Maminka samozřejmě s výčitkami utíkala za mnou a řekla mi: "Co ti je?" Já na ní jen polopláčivým hlasem řekla: "Je mi špatně." Kroutila hlavou a šla douklízet, to co měla v plánu. Já se bolestí vrtěla a přemýšlela, jak mi bude líp, když se vyspím.

Chachá! Kdeže, hlava mě bolela ještě víc a navíc mě aj bralo břicho. Vymyslela jsem to následovně: Pustím se do pláče a zavolám maminku ke mě. Ve skutečnosti to bylo jinak: Sestřička za mnou přišla se starostí a ptala se, co mi je. Řekla jsem totéž co mamce. Máma přišla do pokoje a začla na mě řvát: "To je z toho, že běháš jako o závod, když na tebe svítí sluníčko. Utíkej se najíst, napít a vyspi se!"

Sestřička mi ohřála oběd (zeleninovou polévku) jen jsem mírně projevovala nechuť k tomu jídlu, ale neprotestovala jsem. Najednou mi tělo řeklo: "Dost! Už nejez, vždyť se pozvracíš!"
A tak jsem přestala. Dřepěla jsem za stolem jako kráva a bulela jsem, jako by šlo o závažnou nemoc, na kterou se umírá.

Odešli rodiče. Ségra zapla notebook a pustila mi srandovní videa, polévku za mě, moje zlatíčko snědlo a donesla mi coca-colu. S pláčem jsem si lehla do postele a koukala na ceskevidea.cz (nebo jak to bylo :D) a koukala jsem na tu fantazii těch úžasných lidí. Dokonalé, řekla jsem nahlas.

Po té jsem ucítila v krku sliny, které se mi vracely zpátky do úst. Začla jsem panicky křičet a pokoušela se znovu polknout sliny. Nešlo to, utíkala jsem k záchodě, ovšem moje sestra byla zaujatá u okna, nechápala jsem co tam dělá. Otevřela jsem si oba prkýnka a dál už to znáte.. (nic příjemného)
Potom jsem ucítila, jak mi sestra ohrnuje vlasy do copu a donesla mi vodu. "Vypláchni si ústa. Potom si dones vědro do pokoje, k posteli. Kdyby náhodou..."

Ucítila jsem vůni čerstvě zapálené cigarety. (ano, voní mi to :D) Což byla sestra. Z nechutí jsem si zpátky lehla do postele a přemýšlela, co se mi to proboha stalo. A že jsem velká chudinka! :D

Po trvdém spánku, jsem se probudila a mamka mi líbla na čelo. "Teplotu nemá." Řekla nahlas a otevřela jsem oči. Jé maminka! Objala jsem ji. "Už mi je mnohem líp." Usmívala jsem se.
Ona samozřejmě řekla, že do konce dne budu ležet v posteli. Řekla jsem, že to není špatný nápad, protože už mě ani nebolela hlava, což znamenalo, že až odejdou, půjdu na net. (myslela jsem.. :D)

Odešli, ségra šla ven a já jsem na netu. :) Můj sen se splnil. Je mi líp, ale pořád ležící v posteli a srkající colu s brčka, to si nedokáži odpustit. :D Vím, že jako článek dost nechutné téma, ale nemocná budu už jen do konce dne. A jsem si jistá, že jsem už o.k., což znamená, že jdu napsat nějakou zajímavou povídku. Už se velmi těším.
A těšte se se mnou!

Vaše Brutal^smurf.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kamčí Kamčí | E-mail | Web | 21. srpna 2011 v 17:14 | Reagovat

Takže se ti mé stupidní články líbí jo?? xD Ano byla jsem zaměstnaná až moc,ale mě to nevadí..Ráda tátovi pomůžu.. :) Všimla jsem si že máš novou přezdívku,viď?kampak si dala starou dobrou Šmoulinku?? :) Jo a v 18:00Si můžeš přečíst ten stupidní článek :)

A takže si nemocná jo?? Chudáčku,doufám že už je ti vážně lépe.. :) Tak se zatím měj!.. :)

2 Michelle Michelle | Web | 21. srpna 2011 v 17:33 | Reagovat

Oh...:o Doufám, že už tě nic nebolí a že budeš v pořádku! :-) Na povídku se moc těším!:)*

3 moni-que moni-que | E-mail | Web | 21. srpna 2011 v 17:33 | Reagovat

Oh, ok =) Aspoň tak... :D A jak se máš jinak? Dobrý...Promiň ŽE JSEM TUHLE POVÍDKU NEČETLA...Právě, ale bohužel ZASE pospíchám...

4 Kamčí Kamčí | E-mail | Web | 21. srpna 2011 v 17:35 | Reagovat

:) Ano,dess jsem dělala úplně sama..Jsem ráda že se ti líbí a jsem ráda že se ti líbí i mé články :D :D Ok už držim pusinku.. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama