Září 2011

WWoHP + Belatrix + Slytherin ♥

30. září 2011 v 19:43
Chcete kouzelnickou hůlku? :)
Nejvíc mě pobavilo lízátko se znamení zla!!! :D
http://www.universalorlando.com/Merchandise/Shop/Honeydukes/Sweets_Candy.html ← ježiš to je vtipný!!! :D Dýňový džůs bych si rozhodně dala ;) :D

Nene, kouzelnické šachy stojí jen pouhých 300$ ? Kupuji. (Jen aby náhodou byl někdo v obraze, tak 300$ je přibližně 6000 korun českých :D) a vstupenka do Hradu je jen taky kolem 300$. Já si našetřím melouna a půjdu tam a všecko si koupím!! S těma librama či dolarama :D, kdo s nima má vědět??? :D
Hlavně pořád nevím, kde se oficiální Bradavice nachází, jsem z toho nešťastná, ale mnohem víc toho objevuji na googlu ! :P.
Se Snapeem ♥.
A až tam pojedu, tak si koupím i Zmijozelský originální plášť jen za 100$ takže přibližně 2000,-KČ ;)) :D
A tady jsou ještě moje nejoblíbenější videjka s Belatrix :D :) :* ♥♥♥. Taky ze Zmijozelu♥♥♥. :))
Už se těším do WWoHP :). Jako malé dítě na Vánoce a ještě mnohem víc, protože Vánoce mám každý rok! :D

I killed Sirius Black. I killed Sirius Black♥♥♥.
Tak pa, Š.

Zajímavosti z HP a Bradavic!!!

30. září 2011 v 18:36 | Šmoulinka♥ |  >Moje Názory<

Ahoj. Zjistila jsem něco úžasného, přímo ŠOKUJÍCÍHO! Až se mi z toho chce plakat, vážně!!!

Takže, aby bylo jasno, netýká se to nějakých kravin, než-li o HP a Bradavic :).
Abyste byli v obrazu:

Věděli jste, že BRADAVICE existují? Ztvárnil se již v červnu, před rokem a zrealizoval CASTLE THE HOGWARTS!
To byste tomu snad ani nevěřili. Prostě existují. Byl tam i Daniel Radcliffe, Emma, Rupert.. A všichni z HP. Byli tam!!! Šli se podívat a zkonstatovali, že to vypadá stejně jako ve filmu. Jediný mínus je nejspíš to, že se mi nepodařilo zjistit, kde se tento hrad nachází, ale už jsem si jedno slíbila.
JEDNOU SE TAM PŮJDU PODÍVAT!!!! :)
achjo, byla to pro mě velice šokující zpráva, protože jsem se to dozvěděla teprve dnes. zjistila jsem, podle Harry Potter a relikvie smrti část první v druhém DVD (original), kde není film tak jsem zjistila, že prostě se tam jeli podívat a, že je to do detailů stejné jako ve filmu. :))
Dokonalost♥♥♥.
Opravdu se tam někdy pojedu podívat, bez debat!!!
Jsou tam i Prasinky, Hagridova Chýše, Vrba mlátička, všecko!!!!! :D A mají i Záchraný Autobus a Auto Arthura Weasleyho (létající)...Prostě dokonalé♥.
Nejlepší byl Dumbledore (herec): Je to opravdu kouzelné a na to se mi vybavil jeho dubing.. :D Úžasný :*. Moc!!
Já jsem úplně u tý telky jíkala radostí.
Až budu moc hodná, budu mít peníze TAK TAM POJEDU. :D A moc si prosím, ať zjistím, kde sed nacházejí :( ? ! :DDD.*
Achjo, jsem z toho naprosto očarovaná, vy ne? :D
Určitě si originální DVD kupte, má to cenu ;).
A co se týče něčeho jiného. Znáte profesora Philiuse Kratiknota? Tak ten, díky pár změnám v kabince před zrcadlem hrál i Griphooka, toho hnusnýho skřeta, co chtěl po Harrym za pomoc Godrikův meč.
Achjo, je toho na mě dneska nejspíš moc! :D Pořád jen o HP básním ve škole i učitelkám už to leze na mozek, mamka pro jistotu už ani o tom nemluví přede mnou, ale také je to očarovalo. (Ostatní členy rodiny..) ale ne tak, jako mě. :P
Mám trošku zoufale toužící přání, který si prostě musím vybít na blogu, tak si to kdyžtak nečtěte, já to dám raději do šedý barvy, ať se to ani moc číst nedá :D mrk, dyž chcete:↓
KRUCI... PRÝ SE DÁ NA INTERNETU NAJÍT VŠECKO? NĚCO VÁM ŘEKNU, VŠECKO NE. JDE O POUHÝ FACE, SKYPE, BLOG A LIDÉ! NIC VÍC !!!! KDYŽ SE CHCI NĚKDE DOZVĚDĚT KDE SE OFICIÁLNÍ PARK THE HOGWARTS CASTLE NACHÁZÍ, NAJDE MI TO: STRÁNKA NENALEZENA NEBO DOKONCE I: ERROR! :( UŽ Z TOHO ŠÍLÍM,... MOC SE TAM CHCI JÍT PODÍVAT. OPRAVDU, TŘEBA TAM NAJDU NĚKDE I SEVERUSE A HODÍME ŘEČ O OBRANĚ.. :) : BYLO BY ÚŽASNÝÝ SE S NÍM POTKAT
A JEDNOU POTKÁM, TO SI MUSÍM SLÍBIT. TAKŽE NAPÍŠU SEZNAM VĚCÍ, CO DO 18 LET BUDU MUSET SPLNIT!!! :DDD :) TAKŽE ZAČNU S TÍM NEJSPÍŠ V SOBOTU, BUDU MÍT VÍC ČASU NA PŘEMÝŠLENÍ :) :*.
Takže, to by bylo vše. Je toho na mě moc, jdu zatím.
PS: Okey, tak něco málo o The Wizarding World of Harry Potter jsem našla. KLIK... :)
Pa, Š.
PS2: Já jen doufám, že se tento The Hogwarts park dostane do 7 divů světa - , už se na tom nejspíš pracuje :D.. :*

Kamčí, řetězec 0.1

29. září 2011 v 18:38 | Šmoulinka♥
1-7,5 bodů. plný počet bodů
2-2body. plný počet bodů
3- 0bodů. (nevadí ;))
4-1 bod. plný počet bodů
5- 2body. plný počet bodů
6- 2body. tak tedy beru i ty "přezdívky"
7- 1bod. plný počet bodů
8- 0bodů. neva! :P
9- 7bodů. plný počet bodů
10- 6bodů.
11- 1bod. , protože si nevěděla, jak se jmenuje ;). neva;)
12- 3body. plný počet bodů
13- 1bod. plný počet bodů
14- 0bodů.
15-5bodů. plný počet bodů
16- 5bodů.
17- 1bod.
18- 4body. plný počet bodů

Blahopřeji, v řetězci jsi si vybojovala celkem: 48,5 bodů.
Skvělý výkon!!! :)
Diplomek:
a jmenovka:
A znalosti Harryho Pottera máš: 93% protože si měla 45,5bodů z 59bodů (možných).
Oznámkování: Výborné-chvalitební 1/2 ;).
Já vím, diplomek i jmenovka je odbytá, ale nezlob se na mě, kdyžtak ti to vynahradím, musím končit, papa, ahoj. :*

Láska ♥_♥

29. září 2011 v 17:52 | Šmoulinka♥ |  >Moje Názory<

Láska

Padne-li řeč o lásce, myslím, že bychom měli být konkrétnější, Láska je široký pojem!
Takže, začneme tím, co si o lásce myslím, jednotlivé druhy lásky :) a teprve pak obrázky :), které, jen tak mimochodem jsou z We♥it.com ;).

Takže, Láska 1., Ke klukovi♥:
Takže... Umíme si určitě každý představit, jaká je láska ke klukovi.♥.
Dívka se zamiluje, kluk také, řeknou si navzájem, co cítí a začnou spolu chodit. Možná to začíná držením za ruku, ale vždycky každý vztah končí rozchodem :(. Anebo svatbou! :D ♥...
Tumblr_ls5sf2j8wj1qlpctao1_500_large
Takže, láska 2., ke zvířeti:
Existuje i tato láska. Uvedu příklad. Je třeba dívka, která si přeje mít zvířátko. Koupí si v útulku například kočičku a vezme si ho domů. Dává mu najíst, napít, hraje si s ním a bere ho jako člena rodiny. To se dá brát také jako láska.
Tumblr_ls6kt9e2sl1qei95oo1_500_large
Takže, láska 3., k rodině:
Jako nejčastější lásku se bere k rodině. Projevuje se to vlastně zájmem o dotyčného, že si na něj vzpomene na narozky a koupí mu krásnej dárek anebo mu popřípadě zavinšuje a společně oslaví velkolepou party☼.
To je láska k rodině, rozhodně si to umíte představit. Například máte také sourozence, které chráníte, obhajujete atd. Prostě to je také láska :)).

Takže, láska 4., platonická láska: ♥♥♥
Wow. Takových lásek bylo ;). No, vlastně se jednalo o pouze jednostranou citovou stránku k nemožné lásce. Jako například jste se dívali na hezký film, kde vystupoval úžasný herec. Líbila se vám postava a zamilovala jste se do ní. Nikdy s ním nebudete mít nic společného, objímat, držet za ruce, líbat, a tak je to platonická láska. Nikdy milovanou osobu nespatříte a nikdy se do ní nebudete moc zamilovat osobně :(.
To samé do herce, bydlí v daleké Americe? Bohužel, ten má určitě manželku a skvělé děti. Je postarší, ale krásný. :DD Jako já :/. Nejste v tom sami ;)).


Láska ke klukovi? Chození? Pusinky? Něžná slovíčka?
- Proč ne? Ale. Je tu jeden háček. Kluci do 13let, jakoby žili bez lásky k dívkách. Na jednu stranu se jim holky líběj, ale na druhou stranu jsou tupci a neosloví ani jednu z nich, protože se "jaksi" stydí. Neopováží dívce podržet dveře a když se o to čirou náhodou pokusí, tak se v jejich blízkosti objeví jeho kámoši (KLUCI!) a začne ze sebe dělat blbce a kraviny, proto holky ani nějak netoužej po jejich věkové kategorie. Zapátrají na mnohem starší :). A tomu tak prostě je. :)
Nikdo to neovlivní, protože kluci jsou naivky a svině hnusný! :D Já osobně jsem kluků měla nejspíš pět, ale ty dětské lásky bohužel také započítávám. Což se jednalo jen o držení za ruce a po týdnu BÁC - rozchod. Ani jsem neplakala, ani jsem nebyla šťastná, nic. Bylo to prostě čistě začínání projevit zájem o kluky... :D Bylo to vtipné.
Mě je třináct, o kluky se zajímám, jenomže jaksi o ně ještě nejevím zájem. :( Vůbec netoužím ještě po takovém chození, protože si myslím, že jestliže jsem se totálně zamilovala do neexistující postavy, tak je nemožné prostě se zamilovat do kluka, který existuje a popřitom myslet ještě na svojí druhou lásku, která vám zůstane v srdíčku. Nevím, jestli jste mě pochopili, ale snad aspoň někdo ano.

Láska k zvířeti? Pusinkování zvířete? Venčení, hraní, dovádění?
- Ano, měla jsem kočičku, umřela mi. Jenomže neprojevovala jsem k ní nějakou silnou lásku.
Měla jsem ji ráda, chovala jsem ji. Byl to člen rodiny, ale když umřela, nezměnilo se toho příliš. Akorát šetříme penízky za kočičí whiskas a nesmrdí nám hovínky celá předsíň ! Sláva, jenomže je nám po ní smutno :(. Další kočičku si pořídit NECHCI. Jednou pro vždy jsem se zvířaty skončila. Protože jsem si řekla, že nač si ji kupovat, když o ni stejně jednou přijdu? Potom jsem tedy zvědavá, jestli takto budu uvažovat i když se ze mě stane vdova, anebo truchlící dívka za svým ex přítelem, který umřel. Nebo tak něco. Jestli mi rozumíte!!!?!:D .

Láska k rodině? Výlety, narozeninové party, společné Vánoce, slavení svátků...
Snad k tomu nemusím nic říkat. Každý z nás má nějakou rodinu, jestli vlastní či nevlastní. Je to rodina.
Co mají společného? Mají se rádi, starají se o sebe a případně po sobě podědily i nějaké geny a jsou si podobní.
Ale, každý je na někom závislý, jako já na svých rodičích :). Miluji je a vážím si je. Tak jako vy:). A dětičky z Dětských domovů mají aspoň ošetřovatelky, a jestli ty nemají rády, tak mi je jich moc líto, protože, jak říkal Brumbál: Nelituj mrtvé, Harry.. Lituj živé a hlavně ty, křeří žijí bez lásky.
To mi utkvělo v paměti, jak vidíte xDDD. Miluji tu pasáž.

308912_1913647055973_1685836643_1485625_1808471011_n_large
250304_157405817668275_146703432071847_319344_3492920_n_large
Tumblr_lm3pry1bus1qaactho1_500_large

Tak, snad se vám moje dnešní názor líbil a snad vás něco zaujalo. :) Mějte se krásně, mám ještě nějakou práci, a hlavně jdu sem pustit ségru. Tak se tu mějte, ahoj. Šmoulinka :*

Řetězec 0.1

29. září 2011 v 17:23 | Šmoulinka♥ |  ☻☺Zábava☺☻

Řetězec; Jak dobře znáš film - Harry Potter?

1. Vypiš všechny díly (knih i filmů) HP. >
v této otázce můžeš získat 7,5 bodů.
2. S kým Hermiona nejvíce kamarádila? A jak zní její příjmení? O,o >
v této otázce můžeš získat 2 body.
3. Lenka Láskorádová vedla se svým otcem zvláštní časopis, který se jmenoval >
v této otázce můžeš získat 1,5 bodu.
4. Co se stalo s Nevillovými rodiči?
v této otázce můžeš získat 1 bod.
5. Byla Belatrix Lestrangeová v Azkabanu? Pokud ano, v jakém dílu? >
v této otázce můžeš získat 2 body.
6. Jak se jmenovali nejlepší kamarádi Jamese Pottera (Harryho táty) [je jich celkem: 3] >
v této otázce můžeš získat 3 body.
7. Kdo byl Ignotus Pewerell? >
v této otázce můžeš získat 1 bod.
8. Kdo zabije Naginyho (viz 7 díl, druhá část) >
v této otázce můžeš získat 2 body.
9. Kolik je Voldemortových viteálů? >
v této otázce můžeš získat 7 bodů.
10. Znáš aspoň 2 z viteálů ? (můžeš i víc, dostaneš víc bodů) >
v této otázce můžeš získat 4 anebo 14 bodů. (14b. = není povinné)
11. S kým chodil Harry Potter v pátem ročníku? >
v této otázce můžeš získat 2 body.
12. Zapátrejte v paměti. V co se přeměnil Krum Victor ve vodě, když plnil svůj bojovný úkol, aby zachránil Hermionu? >
v této otázce můžeš získat 3 body.
13. Jaký je patron Severuse Snapea? >
v této otázce můžeš získat 1 bod.
14. Kdo zabil Severuse Snapea? >
v této otázce můžeš získat 1 bod.
15. Co jsou to relikvie smrti? Vyjmenuj všechny tři >
v této otázce můžeš získat 5 bodů.
16. Kdo všechno umřel z Harryho blízkých? >
pozn.: není nutné všechny vyjmenovat, za každou osobu jeden bod.
17. Jaký prst si Peter Pettigrew usekl? (na jaké ruce?) >
v této otázce můžeš získat 2 body.
18. Minerva McGonagallová učí předmět > a je ředitelka (koleje) >
v této otázce můžeš získat 4 body.

Abyste nemohli opisovat budou komentáře moderovány :).
V tomto řetězci můžeš získat, přibližně: 59 bodů.
Hodně štěstí!! ;)
Za každý dobře vyplněný řetězec výherce dostane: diplom, jmenovku a vyhodnocení, jak dobře zná Harryho Pottera.
Šmoulinka

Bubliny, Bubliny, bublinyyy :D

28. září 2011 v 18:36 | Šmoulinka♥ |  ►Deníček◄
Ahooooooooooj ♥.
Ano, maličko mi v hlavince jeb*o, ale to neznamená, že jsem hulila >Kamčí!< :DD.
No, kukala jsem, co se na tý Windowsce může dělat za zázraky a něco málo jsem našla!! :))
Takže, spořič obrazovky, když 1 minutu nereaguju s myší ani s klávesnicí se zobrazí Bubliny!! :D
A foukaj se jako z bublifuku ! :D
Jukněte↓ <někteří z vás to maj taky!:D>
ÚÚplně dokonalé, že? :D
Já vím, jsem z toho na větvi a přitom jsou to obyčejný bublinky, ale takový nynýý :D :-*.
No, mě by asi nikdo nepochopil !!! >Kromě ségry!:P<
Hodně jsem přemejšlela, co na Windowsu ještě objevím!! a, hle... :D
Stáhla jsem si google chrome, protože v Exploreru se mi blog strašně roztahoval :/ :D.
No tak mám tento motiv, pro Google Chrome ;)..
Kuk↓
Nu, vidíte to?? Úplná krása! :D Kokošný a nynýý kití!! :D
No jo, nejsem normál!!! Je podvečer a já du koukát ulicíí :* a k tomu hranolky :) čauves!! :P
Pěknej večer! :* Všem.. Odpovím vám na vaše komenty za několik pár hodin později, anebo i minut! :P :D výborně, tak zatím, pa :D :*.... Pápápá Š.

(Středa, aneb: Den bez školy 28.9. 2011)

27. září 2011 v 23:14 | Šmoulinka♥ |  ►Deníček◄
Tento článek byl přednastaven. Poznámka k článku: Nejde mi přednastavovat, takže to tu nechám od 23:13 do zítřka, aby to platilo !! :)) Ok? Děkuji.. :D :*
Dobré ránko! :*
Před chvílí jsem vstala a vzhledem k tomu, že zítra se jde normálně do školy, se připravím a zajdu do obchodu. Budu kupovat "zvláštní" přísady do Uklidňujícího Lektvaru. Ano, nejspíš je vám to divné, jenomže já a moje kámoška se na čtvrtek pilně připravíme. Jsme totiž docela zásadně proti jednomu učitelovi a hnusí se nám, tak jsme vymysleli takovou maličkost. Čokoládu na vaření, mléko, sušenky (rozdrcené) a malinko skořice ;). Smíchat a nalít do lahvinky.
Vypít před danou hodinou ( s ním ) a Uklidňující Lektvar začne plnit své účinky...
No. Určitě si myslíte, že nám to nepomůže, ale mohli byste se divit, co udělá s náma za divy čokoláda! :D
A na vaření? Mmmm.. Lahůdka! :D Já už snad ani normální moc nemusím, jako tu nahořklou chuť mňamky ! :DD
Takže Středa celkem nabitá :PP.
Jdu se jen oblíct a mažu... :D
Co se týče zítřka, máme docela krátkej den, sice bez odpo., ale to se dá zvládnout. Těšíme se na Uklidňující Lektvar na nervy :D.
Klapky na oči (bo škrabošku bez vydlabaných očí), sluchátka a ten lektvar. To bude stačit ;) a hodina bude moct fungovat dle celý čáry !!! :P.
Fungující ;). Byste nás nepochopili !!! :D.
Takže, teď jdu chystat něco do tašky a pak se tu možná i stavím!! :PP.
Páááčko :*... Vaše Š.
Kvůli čemu, že to nejsme ve škole??
- 28.9. Státní svátek ČR - Den české státnosti, výročí zavraždění sv. Václava v roce 929

Změna designu..

27. září 2011 v 23:02 | Šmoulinka♥ |  ☼Novinky☼
Ahojkyy, milí čtenáři.
Takže, moje další změna v designu. Chtěla bych předem upozornit, že jsem vás možná zklamala. Protože tento design není se Severusem. Nemůžu se na něj pořád dívat. Vidím ho a chce se mi plakat. Snad mi rozumíte :(.
Proto, mi stačí, když budu mít v záhlaví Miluji tě, neboť vím, na koho je to myšleno ;).
Na něj, samozřejmě♥.
Když jsem si pozměnila do takové dobče vypadající modré barvy, neznamená, že přestávám milovat černou, červenou a zelenou barvu ;).
Jsou tu na scéně i jiné barvy, krom toho, se chystá podzim a já ještě nemám chuť na oranžový slaďárny :/// :D.
Snad se vám změna líbí aspoň trošku ♥. Možná bude dess i podzimní ;)).
To si budu muset hodně máknout!! :D Páč nemám žádný nápady a Severus se k hnědý a oranžový moc nehodí :D.
Uvidíme♥...
Tak se zatím mějte, pa. :)
Š.

Volno, to potřebuji....

27. září 2011 v 17:02 | Šmoulinka♥ |  ►Deníček◄
Ahoj, moji milí, moji zlatí.
Tak se i ke mě dostavila informace, že ve Středu je (bohužel) státní svátek a nejde se do školy.
Bohužel? Ach. Ano! Totiž... Bohužel už jen pro to, že Středa je nejvíc úžasný den v celém týdnu. I když je nejdelší ze všech (do půl 4) ale... Ty dvě hodiny volna za sebou mi vždycky utkvějí v paměti. Miluji to!
Vždycky, taková volnost. 2hodiny sedíme s kámoškami v kavárně, popíjíme drinky a džůsy a přitom se pak ještě vrátíme do školy!! Zákusky si kupujeme. Prostě úžasný den. A teď jsme objevili novou cukrárnu, kam chodíme teďko taky ještě na posezeníčko. A minule jsme byli v čajovně, takové čajové dýchánky! :DD
Bylo to úžasné. Už se těším na příští středu, kdy se do školy půjde! <.<
Oki, tak já se zatím loučím. Napíšu snad o mnohem delší článek zítra, anebo někdy jindy, jakožto se přichystám do školy a budu psát nějakou povídku. Snad se nezlobíte. Mějte se krásně, hezký zítřejší den, pa.
Š. :*

Pottermánie :DD

25. září 2011 v 15:16 | Šmoulinka♥ |  ►Deníček◄
Áááá, já se jednou prostě z toho HP zblázním. Dokonce jsem požádala mamku, aby mi koupila noťas HP. Abych měla vzpomínku, vždycky♥ :D.
Mimochodem... Právě kukám HP 7 2část pirátskou verzi :D. Ne, dělám si srandu. Už to tu mám aji s titulkama :DD. Naštěstí! :))
A co se týče Severuse, pořád na něj myslím♥! :))
Chvilku to vypadalo (tenhle měsíc), že mě už láska k němu přešla, ale mýlila jsem se.
Toho deváťáka jsem odkopla. Vůbec mi ho nezáviďte;)
mě se nelíbí a ostatním jo, ať s ním choděj ostatní dívčiny! :P
Já mám Severuse♥♥♥. Neplánuji ho podvézt :DD
mimochodem.. :) před týdnem jsem si chtěla koupit fimo hmotu, azase se to nevede ://.
Pořád ji nemaj. Já se z toho scvoknu! Prosím, pomoc!! :)
A co kdybych si ji objednala přes net? Zase poštovní, žeo.. :D Chjo. Musím nějak přinutit mamku, aby mi to koupila :DD, ikdyž to je sotva možný.:D
Dnes vás všecky oběhnu, affska :*.
Už bylo na čase:DD..
Ále, ani se neptejte, co se zase stalo.
Píšu další příběh Severuse a Hermiony. Už mi to přijde celkem úchylný, ale pořád mě to bere :D.
Hermioně totiž umřel Ron a bolest si hojí na Severusovém rameni.
Nakonec se daj určo dohromady, pokud mě nenapadne další ňáká blbá zvrtka! :DD
A co vy?? Píšete, děti, píšete? Já svoje první příběhy vlastně psala kolem desíti let :)). Samí krávoviny, samozřejmě. Pamatuju si dívku z hlubin, kterou jsem nedopsala :D, páni, to byla kravina! :DD.
Vlastně to nebyla dívka, ale matka, ale to už... To už jako ani neříkám ;)) :D.
No, přidávám Severusovu ♥ fotku, :) a jdu vás všecky oběhnout, mimochodem, jsem na FB, takže
momentálně - zaneprázdněná - . :D
Čavkýý :*
222454_156880397709632_134744223256583_373548_6265789_n_large
k fotce: Ikdyž tyhle kreslený moc nemusím, tak když vím, že myslej tím Severuse a Lily tak se mi to líbí a nevím proč :). Myslím, že to není špatný, taky chci takhle kreslit :DD:)).
To chce praxi, co? ! :/ :D
Tak pa, Šmoulá :*

Jsem zpět :)

22. září 2011 v 16:22 | Šmoulinka♥ |  ►Deníček◄

Jsem zpět,

ahojky. Tak, a jsem se vrátila :), snad jste rádi :D. Změnilo se toho fůru a já vám můžu už jen vyprávět :D.
Takže, stala se věc, kdy se mi konečně mozek dal do pořádku a uklidila jsem si pokoj a mamka mi zase zapla wi-finu :).
Takže, nový design je odfláknutý, ale když je se Severusem♥ tak i tak se mi líbí :)) :*.
Co se týče konkrétně mě, tak mám toho taky docela dost :).
Za 1. jsem úspěšně odstartovala můj sedmí ročník základní školy :)
za 2. se do mě nějaký deváťák zamiloval
Za 3. už jsem z toho vážně jelen! :DD
Bylo to včera... Měli jsme na dramatickou výchovu obvyklího učitele, jednoho.
A já si česala celou tu dobu vlasy, nebo ne česala, ale dělala různý culíky s kámoškou. Jednou se mi povedl bobek dát úplně k čelu a strašně jsme se smáli :D. Ale když jsem koutkem oka zjistila, že na mě celou tu dobu kouká, od počítače, tak jsem toho nechala. Celou hodinu jsme si obsazovali role a když přišla řada na mě tak jsem si něco všimla. Já z něj nemohla spustit oči! Řekla jsem si jen ajaj, buď v klidu a nevšímej si ho. Jenže ono to nešlo!
Nevím jestli nejsem střevo, ale rozhodně něco divnýho na mě je! :DDD
A dost už keců. něco o vás, pište :) :*
Jak pak se máte, co děláte, co škola, kluci, holky, kámoši atd. ;))
Pište do komentů a hlásněte v anketě ;) :* paaa.
Šmoulinka :D :) :*

Fotky z We♥it ;))

20. září 2011 v 18:30 | Šmoulinka♥♥♥

Věděli jste jednu zajímavost???

Při natáčení bratři Bloomovi (Film) hrál ve filmu HAGRID, jako jejich sterý kámoš a byli v PRAZE! :)
No není to úžasné?? No, já si myslím, že jo. Přidávám fotku, z bratrů Bloomových ;))

2008_the_brothers_bloom_018_large
Pokud si Hagrida nepamatujete!! ;)) :D :*Cute-daniel-radcliffe-emma-watson-harry-potter-hermione-favim.com-144679_large
FOTKY Z HP....

HIATUS (20.9.-10.10. 2011 prozatím)

20. září 2011 v 18:10 | Šmoulinka♥♥♥ |  ☼Novinky☼

HIATUS

Od 23.9. do 10.10. 2011
omlouvám se, právě sedím v kavárně, popíjím coca-colu a čirou náhodou se mi podařilo si zapnout wifinu tady v tom protrhávaném signálu... :/
Tak aspoň něco, abyste byli v obraze, aby jste si nemysleli, že už jsem odtud odešla :/.
A jak se máte?
Prosím nemažte si mě :(( :*.
Přidávám fotku z we♥it.com ;)) ať vám není smutno, pak vám to vynahradím, mamka nám vypojila wifču takže ://.
Tumblr_lrkrm7hgwe1qdoyv4o1_500_large
Pa, Šmoulinka :*

Audokniha ;))

15. září 2011 v 20:15 | Šmoulinka♥♥♥
Stahujte audioknihu (kompletní) Harryho Pottera a Relikvie smrti !!
Hylíka :).
TADY ( nejlepší a nejsnadnější způsob ;) )

If you want...

15. září 2011 v 18:10 | Šmoulinka♥♥♥ |  Harry Potter

Harry Potter and The Deathly Hallows part 1 and part 2

ahojky zlatíčka. mnozí z vás jsou do HP totálně ujetý jako třeba já ;). hledala jsem dlouho.. předlouho! až jsem našla. Oba dva díly v originálním znění
Pokud někdo z titulky tak jsem našla jedině druhou část s titulky ;)) :(.
Tady anebo Tady (stejná kvalita) je to totiž ze stejné stránky :D.
(to video)
Mimochodem, na youtubku jsem docela brouzdala po vymazaných scénách. vím, že hodně z vás už je našly, ale některé, které mi přišly krásné a dojemné je zveřejním, přimo tady ↓

Z videa, cituji: Nevěděla jsem, že po 21 letech budu muset z tohoto domu odejít. (Potom nevím co říkal Harry a ke konci: - Před tím si neztratil jenom matku. Ale já sestru.
Trošku nepochopitelné, od takového Mudla. Harrymu to nejspíš může přijít ukradené, ale je to jeho jediná rodina.... Jediná :(. Sirius už je taky mrtev!

Tak, moji milí čtenáři vám přeji krásný zbytek dne :) :*.
Šmoulinka♥♥♥
PS: Smutnící za Snapeem :(

Harry Potter and half blood prince with cs subtitul

14. září 2011 v 21:41 | Šmoulinka♥♥♥ |  ►Deníček◄
Ahoj, moji milí.
Našla jsem, díky bohu, na internetu tu nejlepší (jak můžeme očekávat) kvalitu původního originálního anglického jazyka Harryho Potter a prince dvojí krve. Je s titulkami, takže pokud má někdo z vás zájem :) !
Mimochodem, dnes nestačím oběhnout ani jednoho SB, protože mám zvláštní tip domácího úkolu, doteď jsem se ním nedokázala přelousknout. Zkusím mamku, ta navzdory všem radám na googlu umí toho mnohem víc než celý internet! ;)
Takže :).
Přeji vám krásný zbytek krátkého dne a na zítřejší čtvrtek pevné nervy a snad i nějaké písemky, které se vám dostanou do rukou ať dopadnou dobře ;).
Pokud bych chtěla vzkázat něco, tak jen jednu věc.
Harry Potter, je naše největší naděje. Věřte mu!
A něco na zamyslení k mottu film!
Jestliže mi opět blbne HTML kód, raději se nebudu vyjadřovat.
Myslím tím, že tady máte odkaz! :( Harry Potter and Half Blood Prince with cs subtitul.
Vaše jedinečná Šmoulinka♥.
Bez toho slova uprostřed věty by to možná znělo o mnohem lépe! :D
Z221338008_large
K fotce: Myslím, že se Bella inspirovala mudly. Takhle se fotí většinou puberťačky, které mají přesně takovéto styly špulení rtů neboli xichtů vycapené na Facebooku. Je tedy možné, že je odsuzuje a nechce se s nimi ani za svůj život pářit? Zamysli se, Bello.
Mimochodem, tvoje šílenost křičí v každém tvém pohledu :). Jsi dokonalá, ať už si každý myslí co chce. I když jsi zabila Siriuse. Jsi dokonalá.

I am sorry..

13. září 2011 v 19:49 | Šmoulinka♥♥♥ |  ►Deníček◄
Ahojky. Vím, že tu moc nejsem. Nepřidávám články a neobíhám affska :/. Ale já to napravím!
Jen mi prosím vás dopřejte trošku klidu aspoň doma, páč mám doma něco.... co prostě nejde...
neřešte!!
Prostě nemám moc času,takže každý den od 14-16h. se učím a kolem 17-18:45 tu budu ;)) nejsem si jistá, jestli tu budu pravidelně, ale budu se snažit :).
A pokud to affískům vadí, tak ať napíšou, se nějak s nima dohodnu, ale snad obden by to šlo ;)).
Mám vás pořád mocky ráda :*
Tumblr_lpadr1e5jt1qe8yooo1_400_large
Zítra tu budu, jdu vás oběhnout a šupec do zaprášených knih :PP :*
Š.


Blog slavý 1 měsíc! :)

11. září 2011 v 0:12 | Šmoulinka♥♥♥ |  ☼Novinky☼
Ahoooooooooj ♥.
Ikdyž pozdě, tak i tak sem dávám článek první měsíční výročí od narození blogu :)..
Včera (před 9minutami) byl přesně měsíc od založení tohoto blogu :) :*.
Supééééééééééééér ne? :)) :*
6129429401_86454ee11a_z_large
Šmoulinka♥♥♥

Neplánovaný Hiatus - ANEB - Škola mě žene!

7. září 2011 v 18:28 | Šmoulinka♥♥♥ |  ☼Novinky☼
Ahoj... Velice se omlouvám, že jsem se tu od soboty nezjevila. Nebyl jaksi čas! Ano, škola je šílená a vůbec nemám čas na svoje koníčky. Přijdu domů a dělám si úkoly. Nadruhý den to samé a dělám si ještě domácí, soukromý úklid v pokoji. Moje maminka mi dala ultimátum. Do neděli ať si uklidím a budu mít kapesné. Super.
Takže gruntuji, gruntuji! Když se neučím a nedělám úkoly!
Dnes jsme naštěstí žádný úkol nedostaly, že mám volno na úklid a pár článků na blog, než zase nebudu mít čas!
Vypadá to, že tento týden se mi vytratila chuť do psaní, takže moje články nebudou mít hlavu ani patu ;) :(.
Prostě hrůza, děs! Dokonce nedokáži napsat ani nějaké jiné obvyklé příběhy, které si píšu, abych se uklidnila (Když myslím na Severuse♥!) ... Nejspíš mi uletěly včely. Prostě to tak je!:(
Ještě nemáme žádné známky, ale příští týden už budou, jakožto se píšou první písemné práce. Z přírodopisu, dějepisu, angličtiny a dokonce i z matematiky !
S těmi učiteli se začnu nejspíš hádat!!! Achjo. No.
!!! :(
Jo, mimochodem, něco důležitého a zajímavého bych vám napsat mohla :D
Charlotta mě totálně ignoruje, jak na e-mailech, tak na blogu i na mobilu. Nevím co jsem jí udělala, ale vím, že mi je to prostě moc líto. Hlavně když jsme si psali takové věci. Mrzí mě to, ale už s tím nic nesvedu. Mějte se krásně :).
Jsem jaksi podrážděná, takže... Nemám vůbec náladu a jsem moc ospalá.
Já jdu teďko splnit domácí práce, potom si připravím do školy, uklidím si a možná se ještě stavím ;) :) :*.
Mějte se krásně♥. Aspoň vy! :'( Pa, pa, pa. Vaše Šmoulinka...

29.8. 2011 - 4.9. 2011

7. září 2011 v 18:15 | Šmoulinka♥♥♥ |  ♥Návštěvnost♥
Návštěvnost za minulý týden (29.8. 2011 - 4.9. 2011) je:
Pondělí: 36
Úterý: 52
Středa: 41
Čtvrtek: 34
Pátek: 24
Sobota: 27
Neděle: 10

Celkem: 224
Děkuji vám! :)
Vaše Šmoulinka...