Láska ♥_♥

29. září 2011 v 17:52 | Šmoulinka♥ |  >Moje Názory<

Láska

Padne-li řeč o lásce, myslím, že bychom měli být konkrétnější, Láska je široký pojem!
Takže, začneme tím, co si o lásce myslím, jednotlivé druhy lásky :) a teprve pak obrázky :), které, jen tak mimochodem jsou z We♥it.com ;).

Takže, Láska 1., Ke klukovi♥:
Takže... Umíme si určitě každý představit, jaká je láska ke klukovi.♥.
Dívka se zamiluje, kluk také, řeknou si navzájem, co cítí a začnou spolu chodit. Možná to začíná držením za ruku, ale vždycky každý vztah končí rozchodem :(. Anebo svatbou! :D ♥...
Tumblr_ls5sf2j8wj1qlpctao1_500_large
Takže, láska 2., ke zvířeti:
Existuje i tato láska. Uvedu příklad. Je třeba dívka, která si přeje mít zvířátko. Koupí si v útulku například kočičku a vezme si ho domů. Dává mu najíst, napít, hraje si s ním a bere ho jako člena rodiny. To se dá brát také jako láska.
Tumblr_ls6kt9e2sl1qei95oo1_500_large
Takže, láska 3., k rodině:
Jako nejčastější lásku se bere k rodině. Projevuje se to vlastně zájmem o dotyčného, že si na něj vzpomene na narozky a koupí mu krásnej dárek anebo mu popřípadě zavinšuje a společně oslaví velkolepou party☼.
To je láska k rodině, rozhodně si to umíte představit. Například máte také sourozence, které chráníte, obhajujete atd. Prostě to je také láska :)).

Takže, láska 4., platonická láska: ♥♥♥
Wow. Takových lásek bylo ;). No, vlastně se jednalo o pouze jednostranou citovou stránku k nemožné lásce. Jako například jste se dívali na hezký film, kde vystupoval úžasný herec. Líbila se vám postava a zamilovala jste se do ní. Nikdy s ním nebudete mít nic společného, objímat, držet za ruce, líbat, a tak je to platonická láska. Nikdy milovanou osobu nespatříte a nikdy se do ní nebudete moc zamilovat osobně :(.
To samé do herce, bydlí v daleké Americe? Bohužel, ten má určitě manželku a skvělé děti. Je postarší, ale krásný. :DD Jako já :/. Nejste v tom sami ;)).


Láska ke klukovi? Chození? Pusinky? Něžná slovíčka?
- Proč ne? Ale. Je tu jeden háček. Kluci do 13let, jakoby žili bez lásky k dívkách. Na jednu stranu se jim holky líběj, ale na druhou stranu jsou tupci a neosloví ani jednu z nich, protože se "jaksi" stydí. Neopováží dívce podržet dveře a když se o to čirou náhodou pokusí, tak se v jejich blízkosti objeví jeho kámoši (KLUCI!) a začne ze sebe dělat blbce a kraviny, proto holky ani nějak netoužej po jejich věkové kategorie. Zapátrají na mnohem starší :). A tomu tak prostě je. :)
Nikdo to neovlivní, protože kluci jsou naivky a svině hnusný! :D Já osobně jsem kluků měla nejspíš pět, ale ty dětské lásky bohužel také započítávám. Což se jednalo jen o držení za ruce a po týdnu BÁC - rozchod. Ani jsem neplakala, ani jsem nebyla šťastná, nic. Bylo to prostě čistě začínání projevit zájem o kluky... :D Bylo to vtipné.
Mě je třináct, o kluky se zajímám, jenomže jaksi o ně ještě nejevím zájem. :( Vůbec netoužím ještě po takovém chození, protože si myslím, že jestliže jsem se totálně zamilovala do neexistující postavy, tak je nemožné prostě se zamilovat do kluka, který existuje a popřitom myslet ještě na svojí druhou lásku, která vám zůstane v srdíčku. Nevím, jestli jste mě pochopili, ale snad aspoň někdo ano.

Láska k zvířeti? Pusinkování zvířete? Venčení, hraní, dovádění?
- Ano, měla jsem kočičku, umřela mi. Jenomže neprojevovala jsem k ní nějakou silnou lásku.
Měla jsem ji ráda, chovala jsem ji. Byl to člen rodiny, ale když umřela, nezměnilo se toho příliš. Akorát šetříme penízky za kočičí whiskas a nesmrdí nám hovínky celá předsíň ! Sláva, jenomže je nám po ní smutno :(. Další kočičku si pořídit NECHCI. Jednou pro vždy jsem se zvířaty skončila. Protože jsem si řekla, že nač si ji kupovat, když o ni stejně jednou přijdu? Potom jsem tedy zvědavá, jestli takto budu uvažovat i když se ze mě stane vdova, anebo truchlící dívka za svým ex přítelem, který umřel. Nebo tak něco. Jestli mi rozumíte!!!?!:D .

Láska k rodině? Výlety, narozeninové party, společné Vánoce, slavení svátků...
Snad k tomu nemusím nic říkat. Každý z nás má nějakou rodinu, jestli vlastní či nevlastní. Je to rodina.
Co mají společného? Mají se rádi, starají se o sebe a případně po sobě podědily i nějaké geny a jsou si podobní.
Ale, každý je na někom závislý, jako já na svých rodičích :). Miluji je a vážím si je. Tak jako vy:). A dětičky z Dětských domovů mají aspoň ošetřovatelky, a jestli ty nemají rády, tak mi je jich moc líto, protože, jak říkal Brumbál: Nelituj mrtvé, Harry.. Lituj živé a hlavně ty, křeří žijí bez lásky.
To mi utkvělo v paměti, jak vidíte xDDD. Miluji tu pasáž.

308912_1913647055973_1685836643_1485625_1808471011_n_large
250304_157405817668275_146703432071847_319344_3492920_n_large
Tumblr_lm3pry1bus1qaactho1_500_large

Tak, snad se vám moje dnešní názor líbil a snad vás něco zaujalo. :) Mějte se krásně, mám ještě nějakou práci, a hlavně jdu sem pustit ségru. Tak se tu mějte, ahoj. Šmoulinka :*
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Koupelka (Kamčí) Koupelka (Kamčí) | E-mail | Web | 29. září 2011 v 18:18 | Reagovat

Ano šmoulí sem tu. :)
Copak potřebuješ?.. :)

2 Lussi Lussi | Web | 29. září 2011 v 18:19 | Reagovat

Ani nevíš, jak ráda se spřátelím ;) :D Taky máš krásný blog. :))♥ Hned si tě přidám. 8-)

3 Lussi Lussi | Web | 29. září 2011 v 18:22 | Reagovat

Jojo ;)*

4 ja-a-krecik ja-a-krecik | E-mail | Web | 29. září 2011 v 19:30 | Reagovat

pěkný :-D já jsem úplnej cvok do zvířátek takže i když nějaké ztratím neodradí mě to pořídit si další .. naštěstí se to nestává moc často :-.. Máme doma 10. leté pějsky 6 kočiček :-D křečka králíky ovce a tak ještě venku :-D jinak pěkně napsanýý

5 Lussi Lussi | Web | 29. září 2011 v 20:28 | Reagovat

Ahoj, máš u mě v galerii (Diplomy) Diplomek za spřátelení ;)

6 Tayla Taylorová Tayla Taylorová | Web | 3. října 2011 v 17:34 | Reagovat

Ahoj :)Máš moc pěknej blog. :) Vim, že to píše každej, ale kouknula by ses na můj? Sice zatim funguje spíš jako deník, ale mám ho druhej den a jaksi mě ještě moc lidí nenavštívilo :) Dík předem :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama