Říjen 2011

Co jsem komu udělala? >,<

22. října 2011 v 0:05 | Šmoulinka♥♥♥ |  ►Deníček◄
Čáu... ://
Tenhle blog mě už zkrátka nebaví. Takže jsem se přestěhovala jinam.
A to sem >> KLIK <<
Na vás, jestli budete chtít být nadále affs, nebo ne. Je mi to fůk, ale teď si budu affska vybírat!!
Tak čůůůůs.

Propadák?

15. října 2011 v 22:11 | Šmoulinka♥ |  ►Deníček◄
Pomoc! Já mám velký potíže kolem Harryho. Miluji Severuse, to pořád, jenomže ta láska, která mi (s ním) nikdy nevyjde mě strašně děsí. Přemýšlela jsem... Asi bych měla zapomenout. Nemyslet na... Harryho Pottera.
Seva budu milovat i kdybych nechtěla, s tím počítám... :S
Nó, jdu se ještě ven.. projít... [Alex ví-co]
Ták já dů. Pá♥.
Š.
1-5_large

Ani mě nikdy nenapadlo, jaká jsem svině!

12. října 2011 v 20:37 | Šmoulinka♥ |  ►Deníček◄
No, tohle je závažná situace! Člověk sám přestává sobě věřit a přistihl se, že se chová jako svině. Ukecaná, ulhaná a užalovaná svině, která běží z každou informací k mamince? Bylo mi to zapotřebí? Počkej, Šmoulo, teď se ti to vrátí ! :P

No, to byl jakože úvod k tomuto článku. Nechci o tom moc bavit, ale než mi začnete nadávat, že když jsem to začala psát a pak řeknu, že vám do toho nic není nebo podobně, tak chci napsat, že je to osobní a jenom osobní.
Jenomže já se vám svěřím!! :D Jde o sestru. Práskám na ní, co se dá. Jsem dobrá ségra? Odpověď víš sama, Šmoulo.
Už jste někdy zkoušeli takhle k sobě promluvit?
Svině jsi ty, Šmoulo!! Proč se tomu vyhýbáš, proč si nedokážeš do zrcadla říct, že jsi svině a velká a velká???
Tak se vzpamatuj, když ní nechceš být!!! :D
Tak jsem sebrala odvahu, vší silu jsem nabrala do mozku a řekla si: ,,Když jsi taková svině a chceš být zase stará, dobrá sestřička, malá, rozkošná a milovaná, tak zvedni svojí těžkou prdel a okamžitě ji pojď vysvobodit z té jámy, do které díky tobě pořád padá!" Možná víte, o čem mluvím.
Vzala jsem teda vší silu i do rukou. Napřáhla jsem k ní ruce, ona se chytla mě a zase jsme spolu jedna prdel :P. Pokouším se být lepší, vynahradit jí to- a ejhle, co se nestane? Zase tam padá, pustila se mě! A tentokrát sama! Nebudu si tu hrát na naivku, už vím, že se už nikdy nenatáhne, aby se mě chytla. Už nikdy jí nenapadne poprosit mě, abych jí z té brindy vysvobodila. Už na mě, jako správná dospělácká (starší o 6 let) sestra se vykašala, a vypadá to, že nehodlá s tím nic dělat. Když padne do jámy, tentokrát ji z ní pomůže máma. Co si o tom mám myslet? :/

Šmoulinka vám ochořela... :(

12. října 2011 v 8:25 | Šmoulinka♥ |  ►Deníček◄
Ahój^^
je to se mnou strašný, já vím, že neodepisuji na ty komenty.. ale mě bylo včera tak blbě, že jsem dneska radši zůstala doma. :/ Be. Mám teplotu a je mi děsná zima. (37,9) Brr.
Já chápu, že možná jsem měla jít do školy, kvůli nějaký blbí horečce, jenomže mě je fakt na prd a točí se mi hlava:/.
Já to někdy vydžím, ale dneska ne. (ještě kvůli holčičím problémům :-x)
Zcvokla bych se, kdybych nezůstala doma :).
Takže dneska ještě trošku budu na noťasu, pak si udělám čajík, dám si prášek a půjdu spinkat :).
Dobrou noc, děcká :P a nezlobte mi v tý škole.
Abhq_w7ceaeqeuz_large
Btw^^ normálně mi do smíchu není, protože mě berou křeče do břicha, pak ještě ta bolest hlavy, teplota a točení hlavy.. :/ No, snad to bude lepčí.. Snad se nemyslíte že simuluji... :/ Já? Nikdy. :D Tak pa, Š.

Zmalovaná jak šlapka. Rozmazaný očka od slz. Výstřih jak prase. Sluchátka v uších. | Co se se mnou stalo?

10. října 2011 v 22:35 | Šmoulinka♥ |  ►Deníček◄
Yaa. Stává se ze mě zrůda. Hehe. Po pravdě, dneska jsem tak byla ve škole a všichni ze mě nemohli spustit oči. Nevím, jestli to bylo tím, že mi to vážně slušelo, nebo tím, že jsem měla natupírovaný vlasy (objem jako prase), výstřih někde upe dole a romazaný očka od pláče? To jsem nejspíš přehnala. Pche. Zmalovaná jak šlapka. To se děje!

Nóm. Nemíním to nějak zvlášť řešit. Vypadám tak já, ne vy. Jsem to pořád já. Ta stará Š., která tu do vás hustí samí chujoviny. Hehe. Poslouchám úžasnou písničku. (Pro vás nejspíš neznámou.) Teraz, alebo nikdy! Od Elánu. Nejvíc ten refrém: Tak si strč to svoje kurva!

Miluji to!

No, myslete si, co chcete. Banda kreténů (v Elánu) není, protože oni jsou sice starci, jenomže jak hrajou? To je prostě úžasná kapela Slovenska. :) ^^ Hehe. Pořád jenom ten refrém vypečenej nahlas... Je půl jedenáctý, oups! :D Bróu^^

Jsem taky blázen :)

10. října 2011 v 20:53 | Šmoulinka♥ |  ►Deníček◄
Já znám její zášť, tak vyhledej skrýš. Zas má bílej plášť a v okně je mříž!

Jedna z mých nejoblíbenějších českých lidových písní. Po pravdě, české písničky nenávidím, ale tato ke mě prostě sedí. Jsem blázen, proč bych nemohla poslouchat Bláznovu ukolébavku? :) Možná vám to přijde trapný, ale je to smutná písnička, která se poslouchat dá!!! :D

No nic. Právě mi je celkem nevolno^. Napíšu zítra. Mějte se děcká, dobrou^ (odepíšu na komenty zítra) :)
Š. ;)

Utajení

10. října 2011 v 16:37 | Šmoulinka♥ |  ►Deníček◄
Tak se mi podařilo se s ní nepohádat. (dr. Dino^, Alexis i Kamčí ví...) Té kamarádce, jak jsem omylem ztratila knihu, tak jsem se udržela se s ní nepohádat :). V pohodě. Totiž, nešla na e-mail tak se ani nedozvěděla, že jsem ji něco vůbec ztratila! Co mám dělat? Počkat, až si madam uráčí sednout za comp... :D

Dneska ve škole to bylo hrozný. Nenávistné pohledy padly, ale nejvíc se mi nezamlouvali ty strašný narážky na mě, ne?
,,Jé, tak ty si prej ze slovenska. Hm, měla by ses vrátit zpátky za hranice, do tej díry.." Hihihihihi - po mezi to.
V tu chvíli jsem prostě nedokázala ovládnout svojí lítost. Rozbrečela jsem se, ale naštěstí mě nikdo neviděl. Schovala jsem si obličej vlasmi a utíkala na záchod. Brečela jsem tam do konce přestávky a pak ještě i kus hodiny. Učitelům to bylo, zřejmě jedno. Ptali se mě, co mi je, jestli nic nepotřebuju. Kývla jsem hlavou a ignorovala je.

Jsem podrážděná.. No nezačla jsem si ulamovat z čokolády? Už je snědená, skvělý. :D Copak děláte vy? Kurva. Tak když patřím do tej "díry" tak mě tam pošlete. Když vám tu tak vadím...
313590_242551185787782_100000987084413_747149_6537863_n_large
Dívka v jasně zrzatých vlasech posedávala na lavičce v parku a čmárala si něco do notesu. Potom skončila u dlouhého zápisku v podobě: Deníčku, už to fakt nevydržím. Ty náznaky jsou čím dál větší, ale on to buď ignoruje, nebo je vážně tak hloupej. (Což pochybuji) Miluji ho. Ale už nestrpím ty jeho pohledy. Copak mu to pořád nedochází? Pořád mě ignoruje, pořád. Ach bože. S tímhle se nedá žít.
U toho velké vlhké oko a hned vedle něj uslzené očíčko. No jo, pomyslela si. Napsala do srdíčka jeho jméno. Povzdechla si.

Uslyšela klučičí smích. Rozhlédla se. Povzdechla si, byla to parta kluků, měli pustěnou muziku nahlas a bavili se při tom. Dívka zajásala radostí. Byl tam. On. Kluk, kterého milovala.. Nemohla se udržet mu nic neříct.

,,Ahoj." Řekla nahlas.

,,Čus." On se na ní podíval! No ne, zrzka brzo omdlí ? :3

Přisedli si k ní. ,,Já tě znám," zkusil jeden z kluků přerušit trapné ticho. Zrzka se na něj podívala, usmála se. ,,Ty jsi Adriana?" Zeptal se jí, kluk, kterého milovala. Rozbušilo se jí srdce. Nedokázala ze sebe vydat ani hlásku, v tom momentě zčervenala; On ví, jak se jmenuji? Pousmála se, po chvilce kývla.

,,Hezké jméno." Řekl a podíval se stranou.

,,Strašně se mi líbí tvoje vlasy." Řekl jeden z jeho party.

,,Děkuji," zvedla k němu hlavu. Snažila se zakrýt svojí lásku, hlavně ten notes...

,,Co tam schováváš?" Zeptal se jí. (ON)

,,No. Nic zajímavého. Je to jen sešit na anglinu." Zalhala. Nechal ji být, nenápadně si ho strčila do kabelky. Podívali se všichni na ní, nechápala, že se s ní vůbec baví, je zticha, je jiná, je divná! (ovšem podle nich..)

Zvedla se a snažila se odejít, než ji, ale chytnul za ruku. (Stále on...) Otočila se na něj. ,,Co je?" Chtěla vědět zrzka. ,,Pokud vím, jmenuješ se Adriana, pokud vím, je ti 15.. Pokud nejsem slepý, tak vidím tvojí krásu. A pokud dovolíš, mohl bych tě bolíbit?" Adriana se usmála. Bylo vidět, že byla moc ráda, její očíčka zazářily! ,,To bylo krásné, ale vtip, že?" Byla přesvědčená. Zavrtěl hlavou. Adriana se na něj nechápavě podívala. Přistoupil k ní, sehnul se a obdařil ji malým polibkem na ústa.

Než stačila Adrina zareagovat, otevřela oči a byl pryč, i s jeho partou. Nechápala to. Nechápala vůbec nic. Zdálo se jí to? Nebo to bylo vážně skutečné? Bylo. Opakovala si... Omdlela a spadla na zem, na tu hnusně trvdou asfaltovou zem. Svinula se do klubíčka a nevnímala okolní svět. Bylo jí jedno, co si kdo myslí, jestli tam někdo je, nebo je tam sama. Jestli ji někdy vidí.. Otevřela oči. Jíkla bolestí. ,,Robe..." Šeptla a začala se jí strašně točit hlava. Pomalu přestávala vnímat okolní svět. Existoval pro ni už jen Robert. S černými vlasy, šedivými oči a úžasnými rty, říkala si.

,,Robe?" Šeptla do prázdna.

Tentokrát to neskončilo nejlíp. Sice, Robert nejspíš něco k Adrianě cítil, ale nechal ji tam. Hm. Není tento příběh možná nejlepší, ale líbí se mi. Aspoň vím, že nejsem sama, která trpí. A tato dívka možná míň, ale.... I tak je to ponížení. :(
Pá, pro případ nouze: Dobrou^^ :D

The tale of the three Brothers. Fuáct?

10. října 2011 v 14:44 | Šmoulinka♥♥♥ |  ►Deníček◄
Wow. Příběh tří batří. Není to špatnej překlad? Nemá být snad: Příběh tří bratrů? Je to otřepaný? A? Stará čeština vyhovuje i teenagerům, no fájn :P. Po pravdě, tří bratří zní trochu víc jako o tom příběhu !! :P
Mám to ráda, to mám! Jenomže závislost na tom, to je šílenství... :D Miluji H.P. Poserte se! Klidně mi nadávejte, ne, nevzdám se ho. Jdu do postýlky s knížkou - H.P. 1 - Kámen Mudrců. Zachumlaná v peřině - nesmí chybět kakao nebo puding!! :D- Kruci, už jsem si vyčistila zuby, neva, kvůli H.P. to strpím znova;) :D. Nebo se na to vyprdnu!!:P

No. Sere mě (s promutím), že nejde teď na -těch změnách- blogu zvětšovat a zmenšovat videa či obrázky. Zbláznili se? Obrázky vlastně jdou (ale dost složitě), ale je to na dvě věci ;)... Pokud s tím člověk neumí... (jako já?:D) Prostě jsem naštvaná, kůli takový debilitě. :P

Zítra do školy, zbláznili jste se? Jaký dement se tam -proboha- těší??? :D Snad nikdo. :P Tak pá, Pondělí cajk. Ble :-x, Úterý, Středa, Pátek... :/ Sobota - in love - ! :D

Papa, v případě nouze: Dobrou^^

Blog slaví 2 měsíce! :)

10. října 2011 v 7:30 | Šmoulinka♥ |  ☼Novinky☼
Ahoj. Takže a je to tady! :) Můj bloček slaví už 2 měsíce, no to je výkon! :D Vím, že některé blogy mají i pět let, ale třeba vím o sobě, že dýl jak měsíc s blogováním nevydržím. Tohle je můj rekord! :)
Takže... Druhé měsíciny, snad už víte co jsou to měsíciny :). Něco jako když má narozeniny=1rok,2roky atd.. Tak měsíciny=1měsíc,2měsíce... ;) :D
Velkéj potlesk pro > http://x-x-smoulinka-x-x.blog.cz <
:DD
S pozdravem Šmoulinka.
296981_250123151684639_250122878351333_799421_6598247_n_large

Podzimní láska

9. října 2011 v 16:17 | Šmoulinka♥ |  ►Deníček◄
Jsem zoufalá. Chci si najít nějakého kluka, ale na druhou stranu taky nechci. Nevím. Nevím. Proto sem přidávám.
Kraťoučkej zamilovanej příběh, tedy Podzimní lásku :).

Tumblr_lscl9yqjhu1qmzgnfo1_500_large_large

Černovlasá dívka seděla na zemi v lese a opírala se o strom. Kolena měla přitisknuté k hrudníku a přemýšlela...
Vybrala si z kabelky blok a propisku. Začala si črtat nějaký obrázek. Neplánovala to nějak kreslit dopodrobna.
Byly to spíš obrysy. Bylo dobře rozeznat dívku a chlapce, jak se spolu drží za ruce a jdou spolu po daleké cestičce. Hřejí se vlastním teplem a za každým si dávají polibky.

Povzdechla si. ,,Kdybych tak měla také kluka..." Šeptla si pro sebe a dále tomu už nevěnovala pozornost. Zamysleně dokreslovala obrázek a začala jí být děsná zima.

Uslyšela kroky, jak někdo šlape na spadané listy. Začalo to praskat... Ohlédla se. Nikoho neviděla.

Uslyšela to znovu. Podívala se za sebe, pořád nikoho neviděla. Otočila se zpátky na deník a periferním viděním spatřila nějakou postavu. Vylekaně se na něj podívala. ,,Ahoj," zpoznala že je to chlapec a na jeho pozdrav neměla v plánu odpovědět. ,,Co mi chceš?" Řekla podrážděně. ,,Smím si přisednout?" Odkročil od témy. ,,A co když ne?" Viděla, jak už si chce sedat. Zarazil se. ,,Elinor.. Nebuď taková." ,,Jaká?" Pískla na něj. ,,Přesně taková." Znali se. Už moc dlouho. Byli kamarádi odmalička, když před měsícem ještě spolu spokojeně chodili, ale teď ? Už nejsou dávno spolu.

Nevědomky si k ní přisedl. Elinor se o něj automaticky opřela. ,,Je ti zima?" Zeptal se ji jemně. ,,Jo." Zabručela. ,,Já tě zahřeju." Objal ji, ovinul paži kolem jejích ramen a přitiskl si ji k sobě. ,,Proč to děláš?" Zeptala se černovláska. ,,Protože mi na tobě záleží. Mám tě rád." ,,Wow, to slyším prvně." ,,Elinor! Proč to musíš prostě všechno kazit? Ty víš, že mi je líto, že jsi mě načapala s Lindou. Jenomže já s ní už nic nemám. Vážně ne." Elinor si odkašlala. ,,Jenomže ty víš, že já ti nevěřím." Mrkla na něj a opřela si o něj ruku. Slyšela jeho hlasité povzdychnutí. ,,Nevzdychej mi tu, Kene..." Zasmála se tomu, co právě řekla.

,,Čemu se směješ?" ,,Ani nevím," zalhala dívka. ,,Proč si mi řekla Kene?" ,,Odteď se tak jmenuješ!"
,,Proč?" Chtěl vědět chlapec s hnědými, kaštanovými vlasy. ,,Začal jsi se vonět. Chodíš s barbínami a máš novou bundu. Vůbec to není tak, jak bylo před tím. Vůbec s Lindou nemáš nic společnýho, vůbec." Řekla dívka zranitelně. ,,Změnil jsem se, neznamená, že s ní něco mám! Jednou jsem se s ní líbal. Nechtěl jsem tě ranit,"

,,Jenomže se ti to povedlo! Zranit mě."

Opět si povzdechl.

Elinor se od něj odtrhla a dokončovala obrázek. ,,Jé, co je to?" Koukal se jí přes rameno do deníku. ,,To je můj deník, Alexi!" ,,Je to moc pěkné." Usmál se na ni. Nahrnuly se jí slzy do očí, naštěstí ji neviděl, pomyslela si.

,,Nenakreslíš mi taky něco?" ,,Ne." ,,Proč?" ,,Ať ti něco nakreslí Linda, pokud tedy kreslit umí." Ztékaly ji slzy po tváři.
,,Co je s tebou, Eli..? Vždyť jsme si to už vysvětlili, ne? Já s Lindou vážně nic nemám. Proč to pořád chceš rozebírat?"

,,Právě že nechci." Zakrývala si obličej dlaněmi.

,,Co je ti?" Otočil si ji k sobě. Chtěl ji vidět do očí, jenomže tam měla pořád své dlaně.

,,Eli?"

,,Když já tě miluji, Alexi." Vrhla na něj uplakané oči. ,,Ale já tebe taky, El. Ty to přece víš!" ,,Jenomže od té doby ti prostě nějak nemůžu věřit.." ,,Napravím to," rozhodl se. ,,Jak?" Falešně se na něj usmála. ,,Takle," řekl tiše a přiblížil se k ní. Zavřel oči a políbil ji.

Aach. To je tak moc zamilovaný. Vím, že na téma Podzimní láska to moc nesouvisí, ale trošku by tam byly nějaké sympatie :). Nemyslíte? B-) Jsem tak moc smutná, že bych nejradši plakla, jenomže když pláču, tak se mi všechno zobrazí znova... On, on a on! Nejvíc Severus (♥), už nevím co bych ze sebou dělala. Budu tu zítra, mějte se:). Jdu zabořit hlavu do polštáře a vyplakat se, vyrazit ven a pak si číst♥. :) Nebojte, nic mi není. Jenom, pomyšlení na minulost. Vím, že se nedá změnit, ale i tak.. Je mi to moc líto. :( Pá, a pro případ, Dobrou^^

Dej pac! >

9. října 2011 v 15:12 | Šmoulinka♥ |  ►Deníček◄
Ten design je oranžovo-hnědy. Omg^^
Nesnáším tyhle dvě barvy. Spíš víc nenávidím oranžovou :/. Nevím proč jsem jí dala do dessu, ale nejspíš ho brzy změním.
Byla to snaha mít dess na tému > podzim^^.

Chjo. Vezměte si, že jsem včera večer zdrhla ven, jo? xD Ano, byla jsem venku a narazila jsem na kámošku jak venčí pejska:). Tak jsem chvíli kecali ... :P No a ten pejsek.. Já na něj: Dej pac a on mi podal ručku. Bylo to strašně miloučkýý^^.

Sme tak s kámojdou kecali až nás napadla jedna střeštěnost!! xD Že půjdem někm za klukama :P. Tak jsem zazvonili na vedlejší barák, kde bydlel jeden hezkej kluk. Nám to akorát zvedla jeho matka!!! :p Tak jsme jí poprosili, ať nám daj Vojtu k telefonu a ona řekla, že prej: On teď papá večeři^^. xD Já jsem dostala záchvat smíchu!!! xD

Tak jsme čekali a nakonec nám řekl, že prej ho matka ven nepustí, že musí ještě dojíst další porci ^^ xD a to já už se válela po zemi smíchem!!! xPP

A copák^ vy? Jakej ste měli večer? xD Já docela dobrej ! :)

Ta platonická láska mě dusí. Buď se v noci jendou udusím, nebo utopím ve vlastních slzách ! :( :-*

Když řeknu člověku pravdu, bolí ho to. Když mu řeknu lež, také ho to bolí!

8. října 2011 v 18:35 | Šmoulinka♥♥♥ |  ►Deníček◄
What hell?
Jasný, to si všichni říkáte, :) podle nadpisu se to nejspíš všecko sere, ale tak to není.

Já mám totiž úplně úžasnou náladu. Koukám TbbT, je mi teplo <zachumlaná jsem totiž v peřince>, papám <co byste čekali.. zase..> puding! :D Je mi krásně. Na svoje domácí povinnosti jsem se vyprdla. Neva, udělám je zítra.

Miluji se! Já šikulka si totiž udělala úkol na pondělí už v den, kdy jsme je dostaly. :) Šikulá^^.
Muhehe xD.

Chci sníh. Chci zimu. Chci Vánoce. Chci je mít s Tebou♥!

Em.. To byla jen slabá chvilka. Zase zpátky!!! :D Uvědomuji si, co píšu, jak se chovám... Snad jen všecko si uvědomovat nemůžu. Nemůžu myslet na pět věcí dohromady. Stačí mi, momentálně, že vím, že dýchám, že jsem spokojená a že předu. <Mňáu!> Třeba můj předchůdce byla vážně kočka! :) Mám ještě zakrslý ocásek. Vsadíte se? :)

No. Poněkud jsem se šíleně zamilovala. Šíleně. Jsem přímo zoufalá, jsem protivná a strašně vzahovačná. Ehm. Ehm.
Raději se tu nebudu zase obhajovat, protože chápu, že, ehm, v poslední době nejsem zrovna příjemná :). Ok. Jdu koukat TbbT, ale ještě před tím si jdu zkouknout L.V. blog ;) :*. Už jsem tam nebyla věčnost. No jo, jestli tam bude mít stejný článek, tak nevím. Snad ne, báy ^^ Š.

Snídaně, v cajku. Povinnosti-čekají.

8. října 2011 v 13:01 | Šmoulinka♥♥♥ |  ►Deníček◄
Takže. Právě jsem už po snídani. Jelikož jsem zasedla sestra, tak nemám možnost se vykroutit z toho, že si sama zapla pc a já ji tam vlezla. Promiň, ségra. Jsem na blogu prostě závislá.

Měla jsem teda to volské oko s domácí paprikou. Pořídila jsem si i fotku :).
Musím říct, že mi to chutnalo, ale moje podmínka vždycky platí, že Volské oko vlastně nemůže být pro mě tipicky usmažené, s obou stran a do zlatova! :) No jo, žádám si od všech moc. Ale bylo to dobré.

Takže, teď mi za několik minut končí loučení s blogem, protože prý musím okamžitě vypadnout. Nevadí. Vrhnu se na svoje povinnosti. I když opravdu si nejsem jistá, jestli se k ním dokopu.
Takže, co mě čeká:
1) Úkoly, příprava do školy..
2) Úklid pokoje, luxování v pokoji...
3) Schody
4) Nádobí
5) Koupelna

A potom hurá ven! :) Třeba se na to vážně ještě dokáži vykašlat a radši skončím s knihou zachumlaná v postýlce, anebo půjdu ven. Jenomže já to zítra dělat nechci :(.

Tak se mějte, já jdu. Papa♥. Hezký den, komenty oplatím zítra, nebo ještě dnes večer. Š.

Dobré ráno, (pod)zimo!

8. října 2011 v 12:09 | Šmoulinka♥♥♥ |  ►Deníček◄
Tak teď tomu nerozumím :).
Je podzima, eh, totiž, nejsem si jistá. V každém případě už se snažíme trošku dbát na naše rostlinky na zahrádce.
Už jsme si je vzali domů. Hehe, v skleníku už dozrávají poslední rajčátka, i když nevím z čeho žijou, ale doma pořád nabírají.. :) No, papriky taky. A brambory tento rok nepěstujeme. Takže budou hold kupovaný :).

Už se budou brzy prodávat mandarinky. Záhadně mi mandarinky chutnají jen v zimě. Od té doby, co mi mamka vždycky vypráví, že mandarinky byla k sehnání <v jejich době> jenom v zimě. Že prý se k ním jindy nedostali. A i to byl problém je sehnat. Jenomže to už nejspíš znáte.

Něco zajímavýho... No, nejspíš nic :). Jen to, že tu tak 10-15 minutek nebudu, protože si půjdu dělat volský oko, no jo, Kamčí mi udělala chutě :).

Takže Dino^, přeji hezký den s kamarádem :). ♥ Ehm. Je mi fakt zima. Zavřela jsem doma všechny okna a i přitom profoukává ten studený vítr dovnitř :/.
Tak jsem si vypálila topení na pětku! :D Ale nehřeje víc jak nad 3.. Protože prý ještě není dostatečná zima, aby pustili radiátory:/. A já bydlím v střešním bytě, je tu zima? <Brr>. Ti dole si tam možná hodují, ale:3.

To mi připomělo, že tenhle týden by měl být Halloween, ne? Nevíte, kdy je? Počkejte. Tak já se mrknu na google... :P :D
Aha, jestliže jsem napsala, že si myslím, že halloween bude tenhle týden, tak jsem se šeredně mýlila, protože Halloween se slaví 31. října!!! :D Moc se na něj těším, ale. Zapálím si svíčky.. I když já se na halloweena chovám víc jako na dušičky. Mě člověk nikdy nepochopí ;) :D.

A copak děláte vy, taky je u vás taková zima? <BRR> Jdu se zachumlat do peřinky :3. Zatím, ahoj. Jdu na to volský... :)

Dobrou chuť, mnozí z vás už budou obědvat a já teprve snídat^, vždycky jsem se od ostatních viditelně lišila :D. Š.

Muži v naději?

7. října 2011 v 21:31 | Šmoulinka♥ |  ►Deníček◄
Kde že. Žádní Muži v pokušení. Doslova: Muži v naději!
Ach... Už nikdy. Nikdy! Se nenechám odtáhnout na film s věkovou hranicí 15+ a já tam jako 13letá půjdu! Pche.
Bylo mi to zapotřebí se babče cpát do pr*ele? Ne.

Akorát si se ségrou ještě povídali, že jsem tam neměla, co dělat a, že to nebyl film pro mě. Tak co jsem tam sakra dělala? Proč mě tam obě zvali? Proč jsem se tam nechala odtáhnout? Navíc si připadám podvedená, protože jsem se u toho filmu smála... Teda, necítím se podvedená, ale cítím se, jako bych někoho podvedla!

Harryho Pottera. Ten film úplně miluji. Jenomže, jak se mám cítit, když ve stejném kině jsem byla na premiéře (v mém městečku) Harryho Potter 7, 2.části?? Dobrá, dobrá. Přeháním. Jenomže, tak mi to prostě přijde. Jsem v šoku.

Ten film.. Eh. Asi bych k tomu neměla nic říkat. Prostě pro ty patnáctky dobrý ;).
Jenomže.. :D Eh. Já nejspíš.. er... ehm.. ne! ;) :D

Copak jste mezitím dělali vy? :) Já jdu psát článek o dnešním dni. Byl docela zajímavý a ten pocit mi nikdo nevezme. Je to silnější než kouzlo. (Víc jako Severus!)

Dobrou.

Sto vstupné, popcorn, velká obrazovka, kvalitní zvuk.

7. října 2011 v 18:06 | Šmoulinka♥ |  ►Deníček◄
Co je to?
Ano, je to kino. Tam mám teď namířeno. Jelikož jsem si moc rychle udělala ten růžový design, tak jsem si zase rychle udělala tenhle (smutnější) nahnědlý... Protože trošku víc zapadá do podzimu.

Na jaký film to vlastně jdu? Popravdě. Nemám ponětí. Dozvěděla jsem se od babičky, že jdeme do kina. Nic víc - nic míň.
No, předpokládám, že když se mrknu na program kina, tak to zjistím. :D

Muži v pokušení. Eh? Snad to není nějak moc sprostý. Jiný zajímavý filmy nedávají, protože na ty by mě babi nevzala!
No. Přijdu z kinu, prásknu dveřmi a vrhnu se na úkoly. Zítra se pojedu project někam pryč. Nejdříve pojedu autobusem, někam hoodně daleko. Potom se složím v nejbližším lese a vykříčím se. (Ha, vo co, že to neudělám?)
Tentokrát jsem si jistá, že se nezklamu... Pojedu. A hotovo!

Rozhodnuto. Jsem oblečená. Připravený penízky na čerstvě, teplý, voňavý popcorn. No, prostě, už se těším :).
Díky bohu, že můžu jít dneska do kina.

Můžu tam plakat klidně, všude je tma, řve hudba. Hehe, kecám. (ona by mě totiž Kamčí zabila! :D)
Mám tě ráda, vážně. Stejně jako ostatný Sbéčka.

Píšu strašně. Jdu si pročistit hlavu. Mějte se. Mňám, jsem zvědavá na ten film. A šunkový popcorn! :D
Tak se mějte- čáu. :) Š.

Fuck Pink!

7. října 2011 v 17:44 | Šmoulinka♥ |  ►Deníček◄
Co se to se mnou děje? Já nenávidím růžovou... A dám si jí do designu?
Heh? Copak si mám sama sobě rozumět? Chjo.

Ve škole bylo celkem fajn. Náhodou, jsme se s holkama docela nasmáli.
Na Facebooku se kolují o nás různé pomluvy^. Bojujeme statečně, nedáme se.
Ha. Jakobych měla zapotřebí si hrát na jednu z těch pipek ve třídě. I já jsem pipka.
Nevím, proč jsem je nazvala pipkama. Je to docela urážlivé :/.

Člověk mi už nemůže rozumět :3 !
Mnom, máte něco nového vy? :)
A nějaký novinky o L.V.? :D Jdu se mrknout na její blog.
Osobně v zato. Zatože je podzim bych si neměla dávat do designu růžovou ! :/
A hlavně proto, že jí nemám ráda a příští měsíc mám narozky!! :/
Ejhle. Smůla, zbláznila jsem se... :D Eeeh.
Er. No, jdu do kina.
Mějte se děcká, však já vám zítra napíšu ^^.
Goot Night. :*

Krásný večer

6. října 2011 v 20:10 | Šmoulinka♥ |  ►Deníček◄
Dnes je krásný, podzimný večer. Venku fouká slabý větřík a zítra je poslední den v týdnu.
Sedím u topení a koukám z okna. V ruce držím půl-litrové kakao a spokojeně předu. (věděli jste, že můj přechůdce byla kočka?) Večer mi bývá většinou zima, proto jsem se zachumlala do peřinky.
Dost se zítřka bojím, protože moje češtinářka povolila, aby moje drahá sestra byla s námi ve třídě. (vopruz!)
Bude tam ze mě dělat naprostého blbce. Strašně se bojím, že ze mě udělá vážně totálního tupce. Totálního!
Protože ty její vtipy někdy ani nejsou vtipný... Chjo. Nebudu to prozatím řešit, zítřek je ještě ve hvězdách...
Krom toho se stala docela ohromná věc :).
Potkala mě múza a píšu povídku :). Jmenuje se - Just smoke. Bude o kuřačkách. A?
Snad neva:D. Nevím jestli ji zveřejním, ale vypadá to, že ano :).
Tak jo, loučím se, jdu do sprchy, připravit ještě něco do školy a razím do postele^.. ♥
Páá, Brou, Š.
_mg_7914_166648616_large
(K fotce: Ano, hlavně na Seva♥)

Úsměvavá Šmoulinka :)

6. října 2011 v 17:33 | Šmoulinka♥♥♥ |  ►Deníček◄
Super, takže, zase píši.
,
(ano, na té fotce jsem já. pozn.: je to roztáhlé, nýbrž mi to prostě nejde zmenšit na tom novým blogu! :P :D tak jsem to takhle roztáhla, vypadám tam hrozně, ale tak ten úsměv... to je nejnovější fotka s úsměvem :))
Tak, jsem docela spokojená, že mi v hlavě zase blýsklo. :) Dostala jsem se zase do usměvavýho stavu. :) Mám zase zpět svoje kamarády, už nejsem tolik protivná a obecně se mi už žije mnohem líp.
Akorát mám jeden problém. Ztratila jsem knížku. Důležitou knížku!
Snažila jsem se nestresovat, tak jsem si pořídila čokoládu. :D
Vážně je ta kniha - sakra důležitá a já ji možná ztratila! Vygruntovala jsem to doma, už jen kvůli tomu, abych tu zatracenou knihu našla. A ejhle. Nenašla! :/
No. Uvidíme, snad se mi o víkendu podaří jí najít. Protože patří jedné moji spolužačce a ona ji chce do pondělka zpátky. Ajajaj... No, snad to dobře dopadne :D.
Právě sedím za notebookem, pojídám punding (který mi právě přinesla sestřička) a spokojeně se dívám na čarodějky. :)
Mám docela dobrý den :).
Vzhledem k tomu, že jsem dneska byla po 3x u tabule o Fyzice, překonala jsem se.
I ten nejjednodušší příklad jsem pohnojila, naštěstí mi p. uč. pomohla a řekla mi, v čem mám chybu. Ach, jsem ji tolik vděčná.
Musím se akorát ještě připravit do školy a všechny povinnosti hodit za hlavu :).
Mám docela čas. Jsem šťastná. Usměvavá. A já doufám, že ne nějak na krátko! B)
Dobrá, jdu se vrhnout na tu školu a potom se tu snad zase uvidíme.
Pouštím si: Black Eyed Peas; Shut up. :) Starý dobrý album! :P Ještě jsem oprášila staré cédéčko. Palec nahoru, Black eyed peas! :D Š.

Probuzení

6. října 2011 v 16:54 | Šmoulinka♥♥♥ |  ►Deníček◄
Ahoj, moji milí.
Nevím, nevím co to do mě zase vjelo, ale nejspíš zase puberta.
Nekonečné měnění názorů až po falešnost? Pche. Je mi to zapotřebí? Ne.
Tak jsem se rozhodla, že budu zase dělat tu inteligentnější. Já vím, že zrovna nějaký extra nóbl inteligent nejsem, ale mohu se o to pokusit. Ano, s prominutím mi v hlavě opět jeb*o, což se někdy stává. Lituji se, ano, přiznávám.
Proto to míním hodit za hlavu ;).
Takže, přidávám foto se mnou, jak to bylo. Hrůza. Zapomeňte na to!
Já taková už nebudu ;) :-*. Posnažím se, aby takové stavy, které jste mohly právě vidět se už neopakovaly.
Takže, nevím, čím to bylo, ale nejvíc tomu dosáhla Kamčí, moje úžasné SB. Moc si ho vážím! :) :-*.
Máš pravdu. Snad ta holčina dopadla dobře :(. Držím moc palce!
Takže, tady je to slibované foto:
Můžu se nesnášet kolik chci. Nikdy mi to nepomůže ;).
Když se budu litovat, budu se mít mnohem hůř, než se mám. Važte si, toho, co máte a pokud možná se posnažte, aby ste i o to "málo" nepřišli ;). Nebuďte hloupí. Zdraví je jen jedno, totéž s ostatními věcmi. :)
Pokuste se hospodařit se svým životem co nejlépe.
Š.