Utajení

10. října 2011 v 16:37 | Šmoulinka♥ |  ►Deníček◄
Tak se mi podařilo se s ní nepohádat. (dr. Dino^, Alexis i Kamčí ví...) Té kamarádce, jak jsem omylem ztratila knihu, tak jsem se udržela se s ní nepohádat :). V pohodě. Totiž, nešla na e-mail tak se ani nedozvěděla, že jsem ji něco vůbec ztratila! Co mám dělat? Počkat, až si madam uráčí sednout za comp... :D

Dneska ve škole to bylo hrozný. Nenávistné pohledy padly, ale nejvíc se mi nezamlouvali ty strašný narážky na mě, ne?
,,Jé, tak ty si prej ze slovenska. Hm, měla by ses vrátit zpátky za hranice, do tej díry.." Hihihihihi - po mezi to.
V tu chvíli jsem prostě nedokázala ovládnout svojí lítost. Rozbrečela jsem se, ale naštěstí mě nikdo neviděl. Schovala jsem si obličej vlasmi a utíkala na záchod. Brečela jsem tam do konce přestávky a pak ještě i kus hodiny. Učitelům to bylo, zřejmě jedno. Ptali se mě, co mi je, jestli nic nepotřebuju. Kývla jsem hlavou a ignorovala je.

Jsem podrážděná.. No nezačla jsem si ulamovat z čokolády? Už je snědená, skvělý. :D Copak děláte vy? Kurva. Tak když patřím do tej "díry" tak mě tam pošlete. Když vám tu tak vadím...
313590_242551185787782_100000987084413_747149_6537863_n_large
Dívka v jasně zrzatých vlasech posedávala na lavičce v parku a čmárala si něco do notesu. Potom skončila u dlouhého zápisku v podobě: Deníčku, už to fakt nevydržím. Ty náznaky jsou čím dál větší, ale on to buď ignoruje, nebo je vážně tak hloupej. (Což pochybuji) Miluji ho. Ale už nestrpím ty jeho pohledy. Copak mu to pořád nedochází? Pořád mě ignoruje, pořád. Ach bože. S tímhle se nedá žít.
U toho velké vlhké oko a hned vedle něj uslzené očíčko. No jo, pomyslela si. Napsala do srdíčka jeho jméno. Povzdechla si.

Uslyšela klučičí smích. Rozhlédla se. Povzdechla si, byla to parta kluků, měli pustěnou muziku nahlas a bavili se při tom. Dívka zajásala radostí. Byl tam. On. Kluk, kterého milovala.. Nemohla se udržet mu nic neříct.

,,Ahoj." Řekla nahlas.

,,Čus." On se na ní podíval! No ne, zrzka brzo omdlí ? :3

Přisedli si k ní. ,,Já tě znám," zkusil jeden z kluků přerušit trapné ticho. Zrzka se na něj podívala, usmála se. ,,Ty jsi Adriana?" Zeptal se jí, kluk, kterého milovala. Rozbušilo se jí srdce. Nedokázala ze sebe vydat ani hlásku, v tom momentě zčervenala; On ví, jak se jmenuji? Pousmála se, po chvilce kývla.

,,Hezké jméno." Řekl a podíval se stranou.

,,Strašně se mi líbí tvoje vlasy." Řekl jeden z jeho party.

,,Děkuji," zvedla k němu hlavu. Snažila se zakrýt svojí lásku, hlavně ten notes...

,,Co tam schováváš?" Zeptal se jí. (ON)

,,No. Nic zajímavého. Je to jen sešit na anglinu." Zalhala. Nechal ji být, nenápadně si ho strčila do kabelky. Podívali se všichni na ní, nechápala, že se s ní vůbec baví, je zticha, je jiná, je divná! (ovšem podle nich..)

Zvedla se a snažila se odejít, než ji, ale chytnul za ruku. (Stále on...) Otočila se na něj. ,,Co je?" Chtěla vědět zrzka. ,,Pokud vím, jmenuješ se Adriana, pokud vím, je ti 15.. Pokud nejsem slepý, tak vidím tvojí krásu. A pokud dovolíš, mohl bych tě bolíbit?" Adriana se usmála. Bylo vidět, že byla moc ráda, její očíčka zazářily! ,,To bylo krásné, ale vtip, že?" Byla přesvědčená. Zavrtěl hlavou. Adriana se na něj nechápavě podívala. Přistoupil k ní, sehnul se a obdařil ji malým polibkem na ústa.

Než stačila Adrina zareagovat, otevřela oči a byl pryč, i s jeho partou. Nechápala to. Nechápala vůbec nic. Zdálo se jí to? Nebo to bylo vážně skutečné? Bylo. Opakovala si... Omdlela a spadla na zem, na tu hnusně trvdou asfaltovou zem. Svinula se do klubíčka a nevnímala okolní svět. Bylo jí jedno, co si kdo myslí, jestli tam někdo je, nebo je tam sama. Jestli ji někdy vidí.. Otevřela oči. Jíkla bolestí. ,,Robe..." Šeptla a začala se jí strašně točit hlava. Pomalu přestávala vnímat okolní svět. Existoval pro ni už jen Robert. S černými vlasy, šedivými oči a úžasnými rty, říkala si.

,,Robe?" Šeptla do prázdna.

Tentokrát to neskončilo nejlíp. Sice, Robert nejspíš něco k Adrianě cítil, ale nechal ji tam. Hm. Není tento příběh možná nejlepší, ale líbí se mi. Aspoň vím, že nejsem sama, která trpí. A tato dívka možná míň, ale.... I tak je to ponížení. :(
Pá, pro případ nouze: Dobrou^^ :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vixen Vixen | Web | 10. října 2011 v 16:53 | Reagovat

TO my neuděláš.. To ne i kdybych byla ten jediný člověk co tě tu chce neodcházej..
Jsem ti strašně vděčná za ty rady co jsi mi dala... Ze spolužáků si nic nedělej... někteří se daj sníst nejhorší sou ty začátky s nimi jestli jsi snima od první třídy hrozné to není učitelka pomáhá se aby jste spolu vycházeli... pak jestli je to od větší třídy de to holt težko.:-( Vím mě se to říká... Neboj dneska jsem taky ztrávila přestávku an záchodě.. a to z oho že jsem nemohla vidět tu mrchu co mi ho přebrala..no i když na facebooku si sní píšu ve skutečnosti je to horší .. takže že
jestli odejdeš na slovensko.. tak někde splaším tvou fotku a budu tě tam hledat tak dlouho než tě nenajdu a nepřitáhnu zpátky!
Sic nevim ani jak vypadáš.. tož snad nevadí..:)

2 Łucink@ Łucink@ | Web | 10. října 2011 v 17:43 | Reagovat

Kam by si odcházela ?!! Mě tady nevadíš ! a ty blbečky kteří ti to řekli nevnímej !! Asi jsou nejspíš retardovaý..!
Ten příběh je úžasnej..:))

3 Nemám jméno *-* Nemám jméno *-* | Web | 10. října 2011 v 17:59 | Reagovat

Už zase dobrou? No to snad né! :D :D

Hele, jestli na tebe má někdo narážky skrz tvůj původ, tak je ignoruj... I já vadím plno lidem jen proto, že jsem vyznavačka punku.. Už dávno to neřeším! :))

A už vůbec kvůli nim neplač! :-)

4 Alexis^^ Alexis^^ | Web | 10. října 2011 v 17:59 | Reagovat

Zlato,kašli na ně;)
Ty si prostě pojedeš svoje,aji..kdyby nevim co! Náhodou,je to docela sranda,pozorovat je jak si o tobě povídají,a pomlouvaj tě..ne?:D Nevím,mě to tak připadá..skus to vnímat jinak;)
S tou knížou,skus jí ještě najít,nebo jí kup novou^.Ten příběh je krásný,jse strašně talentovaná..To kdyby sis přečetla tu mojí sračku,hned by ses začla smát:D;)
Kdyby něco,sem na mailu;)
Jo,a..chtěla sem se zeptat,ty máš nový fejsbůk? Ještě si mi nepotvrdila žádost o přátelství:P.Neva;)
Budu tu večer,zatím se měj;)*

5 Vixen Vixen | Web | 10. října 2011 v 18:00 | Reagovat

Hele oni jenom prochází obdobím totální retardace :DDD
jinak díky za optání mám se dobře..=o) už píši ten příběh..:) tak pap přid' si ho pak někdy přečíst.. a jak pak se máš ty?

6 Luss ^_^ Luss ^_^ | Web | 10. října 2011 v 19:05 | Reagovat

Ta holka je asi hodně blbá.. Stává se, že člověk někdy něco ztratí, neboj, až to nebudeš hledat a budeš hledat něco jinýho, tak to najdeš =)..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama